Cacovická byty Brno

Kvalitní bydlení v Brně. Přímo od developera.

Aktualizace září 2015: Všechny byty prodány! Ale nezoufejte.
MÁME NOVÝ PROJEKT
2. etapa – stavba rodinných domů na klíč

Bytový dům Cacovická

O projektu

Projekt bytového domu Cacovická nabízí svým novým majitelům bydlení uprostřed zeleně, které zajistí spokojenost klientů s nároky na moderní bydlení. Část zahrady za bytovým domem bude upravena pro relaxaci s vybudováním dětského hřiště a posezení.Bytový dům je třípodlažní ve tvaru L – uliční část s navazujícím dvorním křídlem. Vjezd do domu je umožněn nově zbudovaným průjezdem s možností uzavření. Bytový dům nabídne celkem 9 bytových jednotek o dispozici 1+kk až 3+kk s vlastním balkonem či terasou. Podlahová plocha bytů se pohybuje v rozmezí od 33 m² do 94 m².
V areálu je celkem 12 parkovacích stání, z toho 2 jsou garáže. Venkovní stání je umístěno ve dvorním traktu – klient si může vybrat ze 6 krytých stání a 4 stání na volném prostranství.


Lokalita

Bytový dům Cacovická nabízí nové komfortní bydlení v klidné lokalitě nedaleko centra Brna. Výhodou je dobrá dostupnost prostředků městské hromadné dopravy – zastávka tramvaje a autobusů do 5 minut pěší chůze od domu. Spojení s centrem města i dálnicí je rychlé díky dobrému napojení Husovického tunelu s Dobrovského tunelem.

Přímo na ulici Cacovická najdeme mateřskou a základní školu a v okolí najdeme kompletní síť občanské vybavenosti.

Nedaleko bytového domu je možnost rekreačního vyžití – Cacovický ostrov v městské části Maloměřice – Obřany. V loňském roce byl revitalizován, byly osázeny nové stromy, instalovány lavičky a opraveny cesty. Uprostřed ostrova najdeme i nově vybudované dětské hřiště s dřevěnými atrakcemi a sportovní hřiště. Z ul. Cacovická je návaznost na cyklostezku, která vede kolem řeky Svitavy směrem na Bílovice nad Svitavou.